Плівка стрейч-худ

Опис Плівка стрейч-худ

Плівка стрейч-худ дозволяє значно оптимізувати процес упаковки, оскільки ця технологія не вимагає використання газу і газових пальників, як наслідок, виключається установка дорогого й енерговитратного обладнання, наприклад, термозбіжних камер.

Автоматичне вимірювання габаритів вантажу суттєво зменшує витрату матеріалу, що підвищує ефективність і прибутковість виробництва, а також герметичність і щільність упаковки.

Відзначимо основні переваги технології стрейч-худ:

  • - перша і одна з найголовніших переваг – це можливість пакування палет без використання природного газу, що в рази збільшує фінансову ефективність компанії.
  • - економія енергії – обладнання для упаковки в стрейч-худ плівку споживає майже вдвічі менше електроенергії, ніж термоусадкові машини.
  • - висока продуктивність – упаковка в стрейч худ плівку
  • - відбувається зі швидкістю до 250 палет в годину, при цьому існує можливість упаковувати на одній машині палети різних габаритів, використовуючи плівки різних розмірів;
  • - надійність упаковки – висока еластичність плівки запобігає її пошкодженню при транспортуванні, а це значить, що вантаж завжди залишається герметично упакованим і захищеним від атмосферних опадів та інших зовнішніх впливів;
  • - презентабельний вигляд – прозора глянцева плівка створює естетичне покриття для вантажу;
  • - безпека – палета з вантажем, упакована в стрейч-рукав, має значно більшу стійкість під час транспортних перевезень, ніж при використанні термоусадочної або стрейч-плівки.

Відправка заявки на замовлення продукції
Заповніть та надішліть форму заявки на замовлення продукції та чекайте дзвінка від співробітника компанії «Юрпак»
Зв'язок телефоном з персональним менеджером
За вами закріплюється персональний менеджер, який буде супроводжувати процес створення, виробництва і доставки вашого замовлення.
Продукція від виробника, лояльні ціни
Залежно від ваших вимог буде сформоване попереднє замовлення і виготовлені зразки для тестування.
Аналіз вимог клієнта і формування замовлення
Зразки продукції доставляються до вас і тестуються на вашому пакувальному обладнанні для перевірки відповідності.
Підписання контракту на співпрацю
Після успішного тестування зразків укладається контракт на співпрацю і ваше замовлення йде у виробництво в заданому обсязі.
Виготовлення та доставка замовлення клієнту
Як тільки партія пакувальної продукції буде виготовлена, ваше замовлення буде доставлене до вас на виробництво/склад зручним для вас способом.
Мінімальне замовлення

Вартість замовлення розраховується індивідуально в залежності від ваших вимог до фінальної продукції згідно з вашим замовленням.

1 тонна
Вартість замовлення розраховується індивідуально в залежності від ваших вимог до фінальної продукції згідно з вашим замовленням.
Замовити продукцію
Замовити дзвінок

Залиште Ваші контактні дані нижче і ми з Вами зв'яжемося.

Задати питання
Замовити продукцію