Про нас

Все почалося з мрії однієї людини про можливості для багатьох

У засновників компанії була мрія – заснувати виробничу компанію, яка надасть можливість розвиватися й отримувати стабільний дохід її співробітникам, а її партнерам – працювати з кращою упаковкою. Мрія почала втілюватися у життя в 1999 році, тоді було розпочато пошук першої лінії для виробництва поліетиленового рукава. Скоро у невеликому приміщенні було встановлено обладнання та отримані перші метри продукції.

2000 р. – проведена покупка другої лінії та здійснений переїзд у цех розміром 200 кв. м. У цьому ж 2000 році відбувалося формування команди. Біля витоків стали ті, хто ростив компанію, як власну, вкладаючи в неї всі сили, енергію і любов. Були організовані перші командні виїзди в ліс для обговорення поточних питань у неробочій обстановці. В майбутньому це стало доброю традицією для проведення тренінгів та зміцнення командного духу всього колективу.

2002-2003 рр. – потужності підприємства виростають до 80 тонн щомісяця, купується перша пакеторобна лінія. У зв'язку з таким збільшенням обсягів з'являється служба технічного контролю, яка цілодобово стежить за якістю продукції, що виготовляється. Відбувається формування потужного відділу продажів з величезним потенціалом і гнучким підходом до продажів.

2002 р. У зв'язку з підвищенням обсягу продажів і бажанням зміцнити свої позиції на ринку України компанія розробила нові технічні умови, які дозволили всім партнерам отримувати продукцію ще вищої якості.

2003-2006 роки відзначаються постійним нарощуванням виробничих потужностей і підвищенням якості за допомогою придбання більш високотехнологічного обладнання за трьома напрямами: виробництво плівок, виробництво пакетів, виробництво плівок і пакетів з нанесенням флексографічного друку. Ці дії, природно, призвели до збільшення обсягів виробництва до 500 тонн щомісяця і чіткого фіксування у партнерів торгової марки «Юрпак», що асоціюється з якістю і можливістю зниження собівартості за допомогою нових технологій, які пропонуються компанією. Та 2006 рік знаменний чіткою і стабільною присутністю компанії у трійці лідерів з виробництва поліетиленової упаковки на ринку України, і це був тільки початок.

2007 р. Компанія стала власником виробничих площ розміром 3,5 га, що дало суттєві можливості нарощування виробничих потужностей.

2008 р. З огляду на зростання виробництва і розуміючи важливість захисту навколишнього середовища, компанія встановлює обладнання з переробки відходів.

2009 рік знаменний введенням у дію найбільш широкоформатної високотехнологічної флексографічної машини в Україні. Розмір валів дозволяє наносити друк на продукцію шириною до 1500 мм у кількості шести кольорів. Таким чином, покращилась якість, що привернуло ще більше партнерів, а для компанії відкрилися нові сегменти ринку упаковки.

У 2010 році підприємство набуває власну підстанцію. За допомогою постійного розвитку технологій і нарощування виробничих потужностей компанія займає перше місце на ринку виробників поліетиленової упаковки.

2011 рік знаменний відкриттям представництва в Російській Федерації та придбанням ліній з виробництва пакетів типу майка і банан, що дозволило команді «Юрпак» увійти в нові сегменти ринку упаковки і міцно закріпити позиції лідера на ринку України.

Філософія компанії – організація високотехнологічного бізнесу, що розвивається, як можливості росту для її співробітників і партнерів.

Місія компанії

Наша місія змінити на краще якість роботи наших партнерів, пропонуючи їм широкий асортимент високотехнологічної упаковки з поліетилену за конкурентними цінами.

Високі стандарти якості

Удосконалюючи наші технології, випускаючи нові продукти, ми прагнемо створювати кращу поліетиленову упаковку в Україні. Наші партнери завжди впевнені в її безпеці та надійності. У виробництві виробів, чи то пакети, плівка або гнучка упаковка, ми використовуємо сировину європейських виробників. Готові зразки ми тестуємо в реальних умовах. Це дозволяє нам гарантувати виняткову якість продукції.

Новаторський підхід

Досконале розуміння потреб наших партнерів допомагає нам створювати пакувальні вироби нового зразка. Впроваджуючи інновації, ми знижуємо собівартість готової продукції та пропонуємо більш вигідні ціни.

Бездоганне обслуговування наш пріоритет
Бездоганний сервіс це основа нашої діяльності. Ми робимо все для того, щоб нашим партнерам було приємно і комфортно з нами працювати. Ми глибоко вникаємо в завдання клієнтів, допомагаючи їм зробити розумний вибір. Протягом всього проекту ми надаємо професійну допомогу та комплексну підтримку. Ми суворо стежимо за тим, щоб готова продукція була доставлена ​​клієнту точно в обумовлений термін.

Відданість справі та команді

Ми віримо в наш продукт, у нашу велику злагоджену команду. Кожен з нас відповідає за свої дії, за свою ділянку роботи. Відділ продажів за експертну оцінку і консультацію, відділ виробництва за виняткову якість продукції, відділ логістики за своєчасну доставку. Особиста відповідальність і націленість на результат допомагають нам оперативно й ефективно вирішувати складні завдання, досягати успіху для себе, компанії та партнерів.

Турбота про навколишнє середовище

Ми постійно працюємо над мінімізацією впливу своєї діяльності на навколишнє середовище. Одним з головних пріоритетів нашої компанії в цій області є зниження техногенного навантаження на екологію та економія природних ресурсів. Для цього на нашому виробництві встановлена ​​лінія рециклінгу. Переробляючи полімерні відходи у вторинні гранули, ми слідуємо напряму безвідходного виробництва і вносимо свій вклад у захист природи.

Чому клієнти вибирають нас?

Лояльні ціни на продукцію виробника

Гнучкість цін та індивідуальний підхід до кожного клієнта, вигідні умови співпраці

Понад 20 років виробляємо пакувальну продукцію

Ми займаємо провідні позиції у сфері поліетиленових пакувальних матеріалів

Продукція сертифікована відповідно до ISO 90001

Продукція відповідає міжнародним стандартам якості, ми використовуємо сировину європейських виробників

Виробничо-технічна база CMG (Італія)

Компанія застосовує процес соекструзії при виробництві гнучких упаковок, що можливо тільки на лінії CMG

Потрібна консультація?

Поставте запитання, і ми з вами зв'яжемося

Задати питання

Замовити дзвінок

Залиште Ваші контактні дані нижче і ми з Вами зв'яжемося.

Задати питання
Замовити продукцію