Плівка багатошарова

Опис Плівка багатошарова

Спрощено соекструзії визначається як процес екструзії двох або більше рідких полімерів в багатошарову структуру або осадження двох або більше рідких полімерів на підкладці для подальшого формування.

У сучасній індустрії гнучкої упаковки соекструзії займає особливе місце як найбільш перспективний напрямок. Поява багатошарових плівок було обумовлено декількома факторами: економічним, екологічним і фактором споживчого попиту. Використовуючи не забруднюють навколишнє середовище, що клеять шари і високотехнологічні вулканізованої клеять компоненти, соекструзії є ключовою технололгій, що забезпечує розвиток переробної та пакувальної галузей.

Як зазначає Джон Пердікуліас, віце-президент компанії Компьюпласт, соекструзії як процес - це тенденція в індустрії упаковки, стійка завдяки своїй економічності і оптимізації виробництва, які вона забезпечує.

Фахівці Battenfeld вважають, що соекструзії дозволяє швидше вийти на заплановану потужність виробництва, знизити число виробничих етапів, забезпечити більш низьку собівартість. Перш за все, мається на увазі спосіб отримання плівки екструзією з роздуванням.

Технологи DuPont ділять соекструзійних процес на два типи по готовому продукту екструзії - бар'єрний і небарьерний. При небарьерном способі соекструзії дозволяє виробнику максимально посилити необхідні властивості структури - зварюваність, фарбування, світлонепроникність, фізмех. При бар'єрному способі соекструзії дозволяє застосовувати зовнішній або внутрішній шар, здатний управляти проникненням кисню, діоксиду вуглецю, водяної пари т.д.

Старший інженер компанії ExxonMobil Chemical Co., зазначає, що найбільший недолік соекструзії полягає «ймовірно, в тому, що додаткова складність обладнання означає додаткову вартість його обслуговування

Способи застосування багатошарових плівок

 

Основні напрямки використання тришарових поліетиленових плівок:

  • - Сільськогосподарські плівки;
  • - Молочні плівки;
  • - Плівки для упаковки заморожених продуктів;
  • - Плівка для упаковки пральних порошків, сухих кормів, добрив і т.п .;
  • - Плівки плівки;
  • - Пароводоізоляціонние плівки.

Відправка заявки на замовлення продукції
Заповніть та надішліть форму заявки на замовлення продукції та чекайте дзвінка від співробітника компанії «Юрпак»
Зв'язок телефоном з персональним менеджером
За вами закріплюється персональний менеджер, який буде супроводжувати процес створення, виробництва і доставки вашого замовлення.
Продукція від виробника, лояльні ціни
Залежно від ваших вимог буде сформоване попереднє замовлення і виготовлені зразки для тестування.
Аналіз вимог клієнта і формування замовлення
Зразки продукції доставляються до вас і тестуються на вашому пакувальному обладнанні для перевірки відповідності.
Підписання контракту на співпрацю
Після успішного тестування зразків укладається контракт на співпрацю і ваше замовлення йде у виробництво в заданому обсязі.
Виготовлення та доставка замовлення клієнту
Як тільки партія пакувальної продукції буде виготовлена, ваше замовлення буде доставлене до вас на виробництво/склад зручним для вас способом.
Мінімальне замовлення

Вартість замовлення розраховується індивідуально в залежності від ваших вимог до фінальної продукції згідно з вашим замовленням.

1 тонна
Вартість замовлення розраховується індивідуально в залежності від ваших вимог до фінальної продукції згідно з вашим замовленням.
Замовити продукцію
Замовити дзвінок

Залиште Ваші контактні дані нижче і ми з Вами зв'яжемося.

Задати питання
Замовити продукцію