Молочна плівка

Опис Молочна плівка

Білий зовнішній шар призначений для яскравого повноколірного друку при використанні найсучасніших поліграфічних технологій. В цей же шар вводиться спеціальна добавка, яка підвищує «слизькість» плівки, що важливо для роботи на сучасному пакувальному обладнанні.

Якщо внутрішній шар чорний, то шар, що контактує з молоком – прозорий, виконується з чистого, хімічно нейтрального поліетилену. У ряді випадків цей шар підфарбовують у сірий колір, що надає упаковці більш естетичного вигляду, виключаючи зовнішній контраст між білим зовнішнім і чорним бар'єрним шарами.

Відправка заявки на замовлення продукції
Заповніть та надішліть форму заявки на замовлення продукції та чекайте дзвінка від співробітника компанії «Юрпак»
Зв'язок телефоном з персональним менеджером
За вами закріплюється персональний менеджер, який буде супроводжувати процес створення, виробництва і доставки вашого замовлення.
Продукція від виробника, лояльні ціни
Залежно від ваших вимог буде сформоване попереднє замовлення і виготовлені зразки для тестування.
Аналіз вимог клієнта і формування замовлення
Зразки продукції доставляються до вас і тестуються на вашому пакувальному обладнанні для перевірки відповідності.
Підписання контракту на співпрацю
Після успішного тестування зразків укладається контракт на співпрацю і ваше замовлення йде у виробництво в заданому обсязі.
Виготовлення та доставка замовлення клієнту
Як тільки партія пакувальної продукції буде виготовлена, ваше замовлення буде доставлене до вас на виробництво/склад зручним для вас способом.
Мінімальне замовлення

Вартість замовлення розраховується індивідуально в залежності від ваших вимог до фінальної продукції згідно з вашим замовленням.

1 тонна
Вартість замовлення розраховується індивідуально в залежності від ваших вимог до фінальної продукції згідно з вашим замовленням.
Замовити продукцію
Замовити дзвінок

Залиште Ваші контактні дані нижче і ми з Вами зв'яжемося.

Задати питання
Замовити продукцію